Zobacz możliwości przyczep do samochodów ciężarowych.

Nasza marka od lat profesjonalizuje się w produkcji przyczep ciężarowych. Nasze przyczepy są konstruowane z najlepszej marki surowców. Zatroszczyliśmy się o banalne detale. Burty naszych przyczep są aluminiowe, lecz, powierzchnia transportowa przyczepy została zamyślana ze sklejki antypoślizgowej, w tym oprócz tego, wodoodpornej. Podłogi w naszych przyczepach są materializowane z szlachetnej próby blachy stalowej ocynkowanej, aluminiowej […]

Nasza marka od lat profesjonalizuje się w produkcji przyczep ciężarowych.

Nasze przyczepy są konstruowane z najlepszej marki surowców. Zatroszczyliśmy się o banalne detale. Burty naszych przyczep są aluminiowe, lecz, powierzchnia transportowa przyczepy została zamyślana ze sklejki antypoślizgowej, w tym oprócz tego, wodoodpornej.

Podłogi w naszych przyczepach są materializowane z szlachetnej próby blachy stalowej ocynkowanej, aluminiowej lub połączenia płyty sklejkowej z blachą stalową ocynkowana lub aluminiową. Na dobitkę, w każdej z przyczep są przyłączone klamerki ładunkowe, tak aby w przystępny patent było można odwozić wszelkich odmian tworzyw.

Na niecodzienne zapotrzebowania zakładamy na przyczepach plandeki i stelaże. Każda z naszych przyczep jest wyposażona w podjazdy i wciągarki, dzięki takiemu środkowi nasze przyczepy mogą jednocześnie usługiwać jako przyczepa ciężarowa i laweta. Z naszej propozycji polecamy przyczepę uchylną, zawierającą mechanizm siłownika hydraulicznego, wtenczas przyczepa może służyć jako laweta do dostawiania samochodów osobowych, oprócz tego do przewoźnictwa wszelkich automatów specjalistycznego pożytku.

Moblizujemy Państwa do zapoznania się z ekstranowoczesną propozycją tudzież, skorzystania z wyprzedaży.

Dodaj komentarz