Świetne lasery do usuwania owłosienia

Jednym oraz równoznacznie szczególnie popularnym laserem do usuwania owłosienia jest laser IPL, jaki wytwarza strumienie świetlne o obszernym spektrum. Nie do końca ta postać tytułowana jest laserem, gdyż występuje tu fenomen fototermolizy frakcyjnej, wtedy transmitowane są strugi świetlne rozrzucane w najróżniejsze obszary o urozmaiconej wielkości. Laser powinien mieć stale ustawianą siłę jak również spoistość dynamiki, […]

Jednym oraz równoznacznie szczególnie popularnym laserem do usuwania owłosienia jest laser IPL, jaki wytwarza strumienie świetlne o obszernym spektrum. Nie do końca ta postać tytułowana jest laserem, gdyż występuje tu fenomen fototermolizy frakcyjnej, wtedy transmitowane są strugi świetlne rozrzucane w najróżniejsze obszary o urozmaiconej wielkości. Laser powinien mieć stale ustawianą siłę jak również spoistość dynamiki, w innym zdarzeniu może przyprawić oparzenie naskórka. Słabością wspomnianego lasera jest niepokaźna skuteczność oraz bardzo przypuszczalne sparzenia przy niezdarnej użyciu. Dodatkowo, aby efekt był spostrzegalny konieczne bywają wielokrotne przybycia w gabinecie u kosmetyczki.

Przede wszystkim niezaprzeczalną korzyścią napomkniętego lasera bywa nieznaczny nakład pieniężny środka a także ogromna ogólnodostępność w nieomalże każdym gabinecie medycyny estetycznej. Stanowczo dogodniejszą techniką lasera bywa złączenie IPL z RF oznaczanym E-light, odwrotnie określając połączenie strug świetlnych z siłą strug radiowych.

Wtedy praca lasera posiłkuje się na podbudowaniu i poszerzeniu strug optycznych napięciem zmiennym co wzmaga efektywność zabiegów. Zarazem przy spożytkowaniu tego lasera nie jest ważny barwa owłosienia, bowiem oddziałuje on na barwnik w skórze a nie na pojedynczy włos.