Remont łazienki

Po renowacji kuchni w wiejskim lokalu aż krzyczy o restaurację łazienki. Obecnie, kiedy w pomieszczeniu kuchennym wszystko jest nowsze i jasne, łazienka okazuje się po prostu mocno paskudna. Na dodatek przy remoncie kuchni trzeba było założyć niektóre rurki, przechodzące przez łazienkę i obecnie w glazurze są jamy. Odkryłam wcześniej firmę, jaka para się złożonymi remontami […]

Po renowacji kuchni w wiejskim lokalu aż krzyczy o restaurację łazienki. Obecnie, kiedy w pomieszczeniu kuchennym wszystko jest nowsze i jasne, łazienka okazuje się po prostu mocno paskudna.

Na dodatek przy remoncie kuchni trzeba było założyć niektóre rurki, przechodzące przez łazienkę i obecnie w glazurze są jamy. Odkryłam wcześniej firmę, jaka para się złożonymi remontami łazienek i tuszę, że ta renowacja to okaże się wyłącznie rozrywka. Czyli wyobrażam sobie, że ja nie będę miała z niczym nic wspólnego, i malutką niedogodnością będzie deficyt płynu z kranu czasem. Na innym piętrze posiadam niezależną, niedużą łazienkę, z jakiej mogę korzystać podczas remontu. Żeby właśnie takie wizje okazały się możliwe do realizacji.

Pochodziłam po salonach łazienek, aby kupić coś ekstra i przy okazji stwierdziłam, iż wszystko się zmieniło od czasu, jak robiłam tę łazienkę 10 lat temu. Nowoczesna armatura, inny design, jest w czym wybierać. Miałam zatem olbrzymi zgryz z zakupami. Na koniec nabyłam style proste, bo tego typu dość długo wydają się nietuzinkowe, przeróżne ekstrawagancje po jakimś czasie się będą razić.

Mam odczucie, iż ja po prostu lubię remonty, zarówno remont kuchni przyniósł mi bardzo dużo satysfakcji, jak i w tej chwili remont łazienki sprawia mi sporo przyjemności. Lubię krok wymyślania różnorodnych domów, i również oglądanie jak realizują się moje zamiary.

Dodaj komentarz