Remont jadalni

Jakiś czas przygotowywaliśmy się do kapitalnego remontu jadalni. Wyzwanie to przeogromne, gdyż trzeba dobrać meble i dopasować do nich akcesoria meblowe oraz blaty kuchenne. Umeblowanie z olchowego drewna, czy może płyta laminowana? A może najlepsza płyta OSB? Dyskusje trwały w nieskończoność, sprawdziliśmy masę gazetek reklamowych i ofert spółek budowlanych. Połamania gałek ocznych można dostać od […]

Jakiś czas przygotowywaliśmy się do kapitalnego remontu jadalni. Wyzwanie to przeogromne, gdyż trzeba dobrać meble i dopasować do nich akcesoria meblowe oraz blaty kuchenne.

Umeblowanie z olchowego drewna, czy może płyta laminowana? A może najlepsza płyta OSB? Dyskusje trwały w nieskończoność, sprawdziliśmy masę gazetek reklamowych i ofert spółek budowlanych. Połamania gałek ocznych można dostać od wielu kolorów, typów i zakończeń. Czego by sobie kto kol wiek nie wymyślił- wszystko jest. Nareszcie decyzja zapadła i zostało na tym, że wybraliśmy typ klasyczny w kuchni czyli: płytę MDF- bo dużo większy wybór, wszelakiego typu prowadnice, kosze, uchwyty do szafek- czyli akcesoria meblowe w połysku oraz odpowiednie do nich blaty kuchenne.

Byliśmy zaskoczeni jak wszystko szybko uzyskało pożądany efekt! Pewnie dzięki temu, że firma, od której nabyliśmy materiały na zmodernizowanie kuchni pod wymiar proponowała również cięcie płyt pod wybrany przez nas wymiar? Na pewno skróciło i z pewnością ułatwiło nam wykonanie pracy. Dzięki temu mamy teraz cudowną i odmienioną kuchnię , w której cudownie jest być i piec.

Dodaj komentarz