Mycie tarasu

W ostatnim czasie powstał przeciwności z umyciem tarasu. Okazało się po różnych robotach okrutnie odrażająco, całe porośnięte szychtą jakichś żwirów, wsio ciemnoszare. Koleżanka wymyśliła mi, iż da mi myjkę ciśnieniową. Z natury z wątpliwościami podchodzę do przeróżnych technologicznych odkryć, wobec tego i w tej kwestii odmówiłam. Lecz mój kręgosłup nie wytrzymał i odczyszczanie tarasu myjką, […]

W ostatnim czasie powstał przeciwności z umyciem tarasu. Okazało się po różnych robotach okrutnie odrażająco, całe porośnięte szychtą jakichś żwirów, wsio ciemnoszare.

Koleżanka wymyśliła mi, iż da mi myjkę ciśnieniową. Z natury z wątpliwościami podchodzę do przeróżnych technologicznych odkryć, wobec tego i w tej kwestii odmówiłam. Lecz mój kręgosłup nie wytrzymał i odczyszczanie tarasu myjką, tak jak to sprawiałam do niedawna stało się nie do zniesienia, podkuliłam więc ogon pod siebie i poszłam do sąsiadeczki po pomoc. No i przekonałam się do myjek ciśnieniowych.

Przyjaciółka pokazała mi jak to coś stosować i bez męki mojej osoby loggia po kwadransie stał się czysty i nieskalany jak podobnie jak po zrobieniu. Od tej pory jestem potężną wielbicielką myjek ciśnieniowych, kupiłam dla mnie swoją własną i używam jej do wielu rzeczy. Dajmy na to wyczyściłam całkiem elewację domostwa, na ogół myję nią brykę i dziedziniec. Oszczędza mi ona ogrom minut, lecz zwłaszcza sił, a mój ustrój ma się lepiej.

Wybierając tą myjkę ciśnieniową obejrzałam u sprzedawcy, że robią takich myjek ciśnieniowych ogrom. Od takich dla profesjonalistów, stosowanych do szorowania wielkich nawierzchni, aż do małych, do korzystania w domu. Niejedne bywają wyspecjalizowane, na przykład jedynie do czyszczenia okien, albo tylko kostki brukowej. Moja nadaje się do używania raczej na podwórku i jest nieduża. Wolałam kupić od razu troszkę większą, aby ułatwić sobie egzystencję.

Dodaj komentarz