Karnisze metalowe

Sara to producent balustrad i karniszy. Marka posiada swoją lokalizację w miejscowości Skrzynka w gminie Stęszew. Przedsiębiorstwo pracuje na naszym rynku od wielu lat. Karnisze metalowe W ich prezentacji możemy znaleźć towary zrobione z materiałów naturalnych, pleksi i metalowe, głównie z stali nierdzewnej. Mogą one zostać poddane rozlicznego typu obróbce, dajmy na to patynowaniu, matowieniu […]

Sara to producent balustrad i karniszy. Marka posiada swoją lokalizację w miejscowości Skrzynka w gminie Stęszew. Przedsiębiorstwo pracuje na naszym rynku od wielu lat.

Karnisze metalowe

W ich prezentacji możemy znaleźć towary zrobione z materiałów naturalnych, pleksi i metalowe, głównie z stali nierdzewnej. Mogą one zostać poddane rozlicznego typu obróbce, dajmy na to patynowaniu, matowieniu czy polerowaniu. Specjalizacją przedsiębiorstwa są balustrady balkonowe gięte po torze krzywoliniowym. Dzięki temu ich produkty mogą mieć interesujący fason i ciekawy dekor. Możemy w niej złożyć zamówienie na balustrady na schody lub na taras.

Korzystając z karniszy marki Sara zyskujemy pewność, iż mamy artykuły wielkiej jakości oraz o wspaniałym designie, dostosowanym do pomieszczeń, jakie mają ozdabiać. Gniazdko z wyrobami przedsiębiorstwa Sara nabiera dekoracyjności i da nam okazję niebanalnego wyglądu. Karnisze marki Sara okazują się niezwykle dobre i będą użytkownikom służyć przez dużo lat.

Więcej znajdziesz na stronie firmy Drefor w zakładce drzwi wewnętrzne. Zapraszamy do odwiedzin.

Telefon kontaktowy: 61 813-43-96

Dodaj komentarz