Brama garażowa Hörmann

Firma Hörmann od lat zajmuje się dziedziną budowlaną a także bywa najdoskonalszym przemysłowcem bram uchylnych, drzwi wejściowych, ościeżnic a także napędów. Spółka Hörmann jest spółką rodzinną działającą na dystansie dziesięcioleci. Stanowi gwarancję współczesnych środków i najlepszej klasy produktów. Firma Hörmann jest administrowana już przez trzecie oraz czwarte pokolenie wnuków, i prawnuków założyciela spółki, Augusta Hörmann. […]

Firma Hörmann od lat zajmuje się dziedziną budowlaną a także bywa najdoskonalszym przemysłowcem bram uchylnych, drzwi wejściowych, ościeżnic a także napędów. Spółka Hörmann jest spółką rodzinną działającą na dystansie dziesięcioleci. Stanowi gwarancję współczesnych środków i najlepszej klasy produktów.

Firma Hörmann jest administrowana już przez trzecie oraz czwarte pokolenie wnuków, i prawnuków założyciela spółki, Augusta Hörmann.

Udziałowcami odnoszącymi indywidualną odpowiedzialność są Thomas J. Hörmann, Martin J. Hörmann i Christophe Hörmann. Spółka Hörmann Polska sp. z o.o. istnieje od 1992 roku. Naczelna siedziba marki mieści się w Komornikach pod Poznaniem. We wspomnianym punkcie poza biurami bazy, znajdują się też przechowalnie o powierzchni 5 tysięcy metrów kwadratowych.

Ponadto, marka ma cztery delegatury w Poznaniu, Warszawie, Sosnowcu i Gdańsku. W całości firma angażuje w nich ponad stu bardzo wysoko doświadczonych pracowników. Hörmann Polska sp. z o.o posiada gęstą sieć wspólników handlowych na terenie całego obwodu. Poświadcza ona szybki i profesjonalny serwis jak też gwarantuje odpowiednią, fachową obsługę klienta.